Hakkimizda

Biz Kimiz? 

HAT TEKNİK Sıcak Yolluk ve Kalıp Parlatma alanında Türkiye'de lider konumda yenilikçi ve donanımlı bir mühendislik firmasıdır.

STRATEJİMİZ, plastik enjeksiyon kalıplarında 25 yıllık tecrübemizle sektördeki müşterilerimize teknik destek sunmaktır; Çalışanlarımız, kullanıcı firmanın ihtiyacına en iyi şekilde cevap verecek ürünü tespit etmek ve uygulamanın her aşamasında yanında olmayı ilke edinmiştir. Hat teknik yalnızca standart ekipman ve satışı yapan bir firma değil, aynı zamanda karşılaşılan problemlere mühendis bakış açısıyla yaklaşıp çözümler üreten bir firmadır.
   
 ÜRÜN SERİMİZ, Sıcak Yolluk Sistemlerinde kendi markamız HATSYS Sıcak Yolluk Sistemleri ve ithal standart ürünler, Plastik kalıp malzemeleri,, Watlow ısı kontrol cihazları ve rezistanslar, Parlatma alanında Novapax parlatma aletleri, Hyprez elmas pastalar ve Avrupa firmalarından temin edilen diğer sarf
malzemelerinden oluşmaktadır.
   
 TEKNiK DONANIMIMIZ, dürüstlüğümüz ve müşterilerle kurduğumuz yakın ilişkiler bizi sıcak yolluk sistemi ve kalıp parlatma sektörünün vazgeçilmez firmalarından biri kılmıştır. Müşterilerimizin ihtiyacı çerçevesinde 24 saat teknik servisimiz mevcuttur. 
   
 HEDEF MÜŞTERİ KİTLEMİZ, kullandığı ürünlerde kaliteye önem veren kalıpçılar, plastik enjeksiyoncular ve imalatçılardır. Düzenli yaptığımız ziyaretler ve e-mail yoluyla müşterilerimize sürekli ulaşmaktayız. İstanbul dışındaki kalıp alanında faaliyet gösteren firmalarla da iletişimimiz güçlenmiştir. 
   
 HAT TEKNİK hızla büyüyen bir firmadır. Hedefimiz müşteri portföyümüzü genişletmek ve müşterilerimize en iyi ve hızlı servisi vermektir. Bu sebeple dünyadaki son teknolojiyi yakından takip etmekteyiz. Yurtdışında aldığımız uzmanlık eğitimleri ve periyodik yaptığımız fuar ziyaretleri bunun göstergesidir.